درباره ما

درباره سئومُر ( Seo More )

هدف سئومُر ( Seo More ) ایجاد یک مرجع تخصصی راه اندازی وب سایت با وردپرس است که از سال ۱۳۹۷ با برنامه ها و بخش های آموزشی متفاوت شروع به کار کرده است. ما در اینجا سعی کردیم با انتشار مطالب کاربردی و پکیج های آموزشی خاص و متفاوت و ویدئوهای آموزشی رایگان، شما را در راه اندازی کسب و کار آنلاین خود همراهی کنیم و به نیاز های شما در زمینه راه اندازی وب سایت پاسخ دهیم.

آموزش مجازی از متداول ترین و مرسوم ترین متدهای آموشی روز دنیا محسوب میشود و در سئومُر ( Seo More ) سعی ما بر این است که آموزش های خاص و متفاوت برای شما کاربران عزیز تهیه شود.

مزایای آموزش مجازی

آموزش به صورت مجازی دارای محاسن بسیار زیادی میباشد که در زیر به برخی از آنها اشاره میشود:

  • صرفه جویی در پرداخت شهریه دوره های آموزشی در موسسات  ( حداقل از ۱ میلیون تومان تا ۲ میلیون تومان برای دوره های حضوری )
  • صرفه جویی در وقت و زمان برای رفت و آمد به محل موسسه آموزشی
  • امکان استفاده در هر زمان از دوره های آموزشی ( در رفت و آمدهای شهری ، اتوبوس ، تاکسی ، محل کار و … )
  • در دسترس بودن تمامی دوره های خریداری شده توسط کاربران در پروفایل شخصی

نکته حائز اهمیت دیگر اینکه تمامی دوره های ارائه شده در وب سایت سئومُر ( Seo More ) دارای دمو ( پیش نمایش ) رایگان حاوی اطلاعات دوره و توضیح درباره سرفصل های دوره می باشد که به مخاطبین این امکان را میدهد با دید باز به انتخاب دوره های آموزشی اقدام کرده و خرید را انجام دهند و سپس بعد از مراحل پرداخت وجه دوره های آموزشی، کاربران می توانند در همان لحظه تمامی فایلهای ویدئویی دوره به همراه تمرینهای مربوطه را دانلود نموده و در هر دستگاهی ( لپ تاپ ، موبایل ، تبلت )  بدون نیاز به اینترنت از مطالب آموزشی ارائه شده استفاده نمایند .